SİPARİŞ HATTI 0539 783 09 56

Arrow up
Arrow down

öz yaşam fidancılık

  • DUYURULAR: Tüplü ceviz fidanı siparişi alınmaya başlanmıştır. (Sipariş Verin)
  • DUYURULAR: Açık köklü ceviz fidanı satışımı devam etmektedir. (Sipariş Verin)

Hakkımızda

Firmamız ceviz fidanı yetiştiriciliği sektöründe yılların deneyimli ceviz fidanı üreticisi Yaşar Panç ve oğlu Güney Panç tarafından 2014 yılında yeni ismi ile kurulmuştur.

Firmamız başta üstün verimliliği kabul edilmiş Chandler Ceviz çeşidi olmak üzere ülkemizin değişik bölgelerinde yetişebilecek yerli ve yabancı cins ceviz fidanlarını açık köklü ve tüplü olarak üretmektedir. Ürettiğimiz tüm fidanlar sertifikalı olup dikiminden ürün mahsülüne kadar Eslem Fidancılık olarak desteğimizi sürdürmekteyiz. Firmamız doğru fidan seçimi ve fidan dikimi ile ilgili teknik detaylarda her zaman bilgi ve desteği ile siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Eslem Fidancılık tarafından yetiştirilen ceviz fidanları bünyemizde çalışan Ziraat Mühendisleri kontrolünde üretilmektedir. Firmamız Füab (Fidan Üreticileri Alt Birliği), Tohum Dağıtıcıları Alt Birliği (Todab), Doğu Anadolu İhracaatçılar Birliği, Bandırma Ticaret Odası, Bandırma Ticaret Borsası üyesi olup yetiştirdiği ceviz fidanlarını başta Türkiye geneli olmak üzere yurt dışında Azerbaycan, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Kırgizistan ve Makedenya'ya ihraç etmektedir.

BASINDA BİZ